O Kancelarii

Spółka Partnerska Adwokatów KPG utworzona została przez doświadczonych adwokatów z Polski i Niemiec. Kładziemy nacisk na wiedzę i doświadczenie jako gwarancje świadczenia usług na najwyższym poziomie.

 

Skuteczne, efektywne i profesjonalne doradztwo prawne jest obecnie podstawą niezakłóconej obecności na rynku we wszystkich aspektach działalności gospodarczej. Daje ono możliwość pełnego skupienia się na właściwej działalności i odniesieniu sukcesu gospodarczego. Dlatego też podstawowego znaczenia nabiera nasza umiejętność zrozumienia specyfiki funkcjonowania naszych Klientów oraz szczególnych warunków w jakich działają, w połączeniu z najwyższymi standardami wiedzy i staranności oraz doświadczeniem zawodowym.

 

Stale monitorujemy zmiany zachodzące w prawie polskim i europejskim oraz w jego otoczeniu ekonomiczno-politycznym, co daje nam możliwość natychmiastowego reagowania na aktualne wydarzenia i dbania również w ten sposób o interesy oraz bezpieczeństwo prawne naszych Klientów.

 

Kancelaria stale współpracuje z uznanymi specjalistami z zakresu podatków oraz rachunkowości, doradzając w opracowywaniu optymalnych rozwiązań z punktu widzenia prawnego i podatkowego. Pozwala to na wdrażanie najlepszych rozwiązań prawnych u naszych Klientów.

 

Kancelaria KPG stawia sobie za cel najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci. Naszym Klientom zapewniamy przede wszystkim wysoką jakość merytoryczną doradztwa oraz szybkość i precyzję w znajdowaniu rozwiązań. Szanując czas Klientów dbamy również o terminowość i szybkość rozwiązywania problemów.

 

Wszyscy pracownicy Kancelarii władają biegle językiem niemieckim i/lub angielskim. Obsługa prawna dostępna jest również w języku francuskim i włoskim.

^